1. Sejpka (zapisuje do třídnice): Kdopa je dneska na seznamu pohřešovaných? 2. Sejpka (vybírá si, koho by vyzkoušel): Tak já bych taky někoho přihlásil do vědomostní soutěže. 3. Sejpka: Ještě teda chybí Bouše. Pavel: Pane učiteli, já už jsem tady! Sejpka: No to je hezký.

4. Klímová: Pojem „Já nevim“ neexistuje. Cos tam celou hodinu dělala? Snila tak akorát o nesmrtelnosti chrousta. 5. Klímová (při zkoušení): Prosim vás mlčte nebo už skočim z vokna.

6. Trneček: No matematici, zašmátrejte ve svých análech!

7. Feilová (při češtině si Filip dovolil otevřít učebnici němčiny): Filipe, ty chceš snad být zkoušen z německého jazyka? Filip(přesvědčivým hlasem): Ano Feilová: Tak to zandej nebo si tě vyzkoušim hned teď.

Feilová (čte název diktátu): „O milionáři, který ukradl slunce.“ To Slunce tady není planeta. Vojta: No to teda neni.

8. Vaňková: Jeho obrazy mají takovej erotickém podtext. Vždy na nich jsou nahé ženy a oblečení muži. Pavel: Tak to má bejt!!

9. Bára a Boška se dobrovolně hlásí na pomoc p. Zrostlíkovi jako hostesky. Bára: My jsme pane učiteli profesionálky. Vašek H. se hlasitě směje Áda: No, ty rozdaj všechno. Pavel: To jo no, daj každýmu! Zrostlík: Ale tobě ne, co?

10. Šimána: Noviny. Kdo má noviny? Noviny. Jak to, že nikdo nemá noviny.(Praští do stolu a obrací se na Hynka v první lavici) Nechrápej mi tady! Kdybys radši měl noviny. 11. Šimána(hodnotí Honzovo škrabopis): Copa ten rukopis? Dyť je to jak rozsypanej čínskej čaj s prošlou záruční lhůtou. 12. Šimána: A jdeme zkoušet. Jste septima nebo sexta? Vašek H.: Oktáva. Šimána: Tam se ani nedohrabeš. 13. Týna (upozorňuje na sebe mluvením) Šimána: Kristýno, copa je? Týna: Středa. Šimána: Víš, že jsi nebyla zkoušená! Týna: Ale já jsem tu týden nebyla. Šimána: To mě nezajímá? 14. Šimána: Kde leží J.K.Tyl? Andrej: Na hřbitově! Šimína: To vim taky, že ne v Tescu pod schodama?

 
citaty/nez.txt · Poslední úprava: 2010-10-12 17:35:59 autor: frog
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí:GNU Free Documentation License 1.3
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki