Poznámky z hodin třídy Oktáva A

Tato wiki by měla sloužit jako souhrn učiva třídy Oktáva A Gymnázia Plzeň na Mikulášském náměstí. Budeme rádi, pokud se co nejvíce studentů naší třídy do tohoto projektu zapojí a budou wiki rozšiřovat. Pokud budete mít nějaký dotaz, prosbu nebo potíže tak můžete kontaktovat administrátory na e-mailu team na ofight tečka org, či dokonce i osobně.

Novinky

  • Přidány utříděné stránky z Obsahů a rozborů děl z několika zdrojů. Přístup jen pro přihlášené. Nově uspořádaná sekce Portfolio a výpisky o četbě. Upravujte, rozšiřujte, maturita za dveřmi. 2011-03-30 21:46:46 regnarg
  • Přidán Rozpis maturit 2011-04-14 11:35:49 50cent
  • Slavnostní předávání maturitních vysvědčení bude 20.6. od 17 hodin v aule školy. Vy musíte však přijít již v 15:00 (podpisy a nácvik).
  • Chtělo by to vyřešit prodej skříněk nějakému z nižších ročníků!

Žádám všechny pilné přispěvatele, aby nedělali na poznámkách bordel. Respektujte prosím hierarchickou strukturu a vytvářejte jen nezbytné minimum stránek v kořenovém namespace (tedy takových, které v názvu nemají dvojtečku a tím pádem nejsou zařazeny do žádné kategorie). Zejména to platí pro Tarabovu skupinu angličtiny a francouzštináře, neboť aj:tar:slovicka je opravdu vhodnější název pro vaši stránku než jen slovicka. To samé platí pro uploadované soubory, které je třeba též řadit do správných namespaců (ve výběru médií jsou pak hezky stromově roztříděné). Co se rozumně dalo jsem přesunul ale prosím, postupujte příště s větším rozmyslem.
Díky, Filip Š.

Předměty

Semináře

Ostatní

 
start.txt · Poslední úprava: 2011-06-14 21:56:37 autor: redsaq
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí:GNU Free Documentation License 1.3
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki